Navrhujeme, realizujeme a udržujeme Vaše zahrady,
kdo jsme?

Jsme zahradní a truhlářská firma, která působí na trhu několik let, kde získala mnoho zkušeností v oboru. Nabízíme kompletní zahradnické a truhlářské práce od návrhu až po samotnou realizaci. Zahrady a truhlařina jsou naše práce, ale zároveň koníček, který nás baví a naplňuje. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s osobním přístupem, používáme kvalitní materiály a každou zahradu děláme, jako kdybychom ji dělali pro sebe. Budeme se těšit na spolupráci Vaše zahradní firma realizujemezahrady.cz.

Naše poslední realizované zahrady

Realizace zahrady Újezd u Průhonic

realizace zahrady Újezd u Průhonic

Provedená realizace zahrady bez závlahového systému. Srovnání terénu a jeho následná modelace podle odsouhlaseného návrhu. Jílovitou půdu jsme vyměnili za kvalitní zeminu. Do záhonu dali netkanou textílii a položili neviditelné obrubníky, aby trávníkový koberec v budoucnu neprorůstal do záhonu a zahrada, tak měla ucelený tvar. Zasazené rostliny budou majitelům dělat radost po celý rok.

Realizace zahrady Dobřejovice

realizace zahrady Dobřejovice

Realizace zahrady včetně zavlažovacího systému, kde byl kladem velký důraz na výsadbu vzrostlých stromů a přípravu podkladu pro trávu. V místech, kde byl položen travní koberec se odstraňovala vrchní vrstva 20 cm a vyměnila za křemičitý písek a travní substrát. Zahradu zdobí osázený velký val, který byl vytvořen z přebytečné zeminy z výkopu bazénu zdobený vzrostlejší výsadbou. O celou závlahu se stará zavlažovací systém řízen počítačovou jednotkou a bezdrátovým čidlem srážek.

Rekonstrukce zahrady Kolovraty

realizace zahrady Kolovraty

Jednoduchá přesto moderní realizace zahrady včetně závlahového systému v Kolovratech. Na udusané ornici po stavbě domu jsme provedli rotavaci celého terénu, vyhrabali nečistoty a provedli drážkovačem drážky pro závlahový systém. Na přání klienta vysadili thuje po stranách a založili užitkovou část pro pěstování. Konečnou část zdobí vysoce okrasný trávník složen převážně z odrůd kostřav.

Proč svěřit realizaci Vaší zahrady právě nám?

0
Celkem realizovaných zahrad
0
Rekonstruovaných zahrad
0
Provedených udržeb zahrad
0
Pravidelně udržovaných zahrad
0
Celkem realizovaných zahrad
0
Rekonstruovaných zahrad
0
Provedených udržeb zahrad
0
Pravidelně udržovaných zahrad

Recenze našich spokojených zákazníků

Firma dodržela vše na čem jsme se dohodli, vřele doporučuji

Nechali jsme si dělat celou zahradu na klíč s tím, že jsme jim řekli co se nám líbí za barvy kytek. Nelitujeme ničeho, zahrada předčila očekávání.

Přijeli v pěti lidech na čištění pozemku, po odjezdu po sobě uklizeno a práce odvedena na 100%.

Jsme ta nejlepší volba pro realizaci a údržbu Vaší zahrady!